O mnie

Witajcie Kochani!
Nazywam się Taida Wojciechowska (tak - Taida to moje imię). Urodziłam się 11 września 1996r, czyli mam lat 17, ale rocznikowo już 18 :)  Mieszkam z rodzinką w Środzie Wielkopolskiej.
Moja przygoda z makijażem zaczęła się w sylwestra 2012/2013 kiedy to po raz pierwszy postanowiłam wykonać sobie pełen makijaż. Spodobało mi się i potem malowałam się cieniami przez weekendy, ferie, wakacje i tak jest do dzisiaj :) Jakkolwiek zaczęłam się malować dopiero po gimnazjum czyli mając 16 lat, wcześniej nie używałam nawet tuszu do rzęs.
Poza makijażem ubóstwiam też piercing, muzykę, słońce, wakacje i spędzanie czasu ze znajomymi :)
Uczę się w liceum ogólnokształcącym o profilu kosmetycznym w ZSR w moim mieście. W przyszłości chciałabym połączyć zawód piercera i kosmetyczki (z naciskiem na makijaż, manicure) lub jak się uda chciałabym malować zawodowo, może chociaż do reklam, jakichś programów o TV :)
Blog powstał 04.04.2013 r i przez pierwszy miesiąc praktycznie nie funkcjonował ale pod koniec miesiąca ,,ruszył z produkcją" i tak jest do dzisiaj :) Znajdziecie tu głównie makijaż bo to jest to, co kocham najbardziej. Ale pojawi się też czasem jakiś manicure oraz recenzje kosmetyków. No i to, co słychać w moim życiu rzecz jasna :)
Zapraszam również na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/taidamekup
Oraz fanpage:
https://www.facebook.com/taida.make.up

Mam nadzieję, że Ci się tu podoba i że zostawisz po sobie jakiś ślad! :)
Pozdrawiam serdecznie,
Taida Wojciechowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo cieszą mnie Wasze komentarze, motywują mnie i zachęcają do pracy nad blogiem oraz do tworzenia postów! Czytam je wszystkie i wchodzę na blogi autorów.
Z chęcią poznam także Twoje opinie, więc miło jesli zostawisz tu po sobie ślad! :))