środa, 20 listopada 2013

Taida na Facebook'u!! (+3 losy w rozdaniu!)

Jako iż mogę powiedzieć, że na blogu mi się jako tako powodzi postanowiłam poszerzyć horyzonty i założyć swoje makijażowe konto na Facebook'u! 
Chciałam podzielić się moją pasją i jej wykonaniem z większą liczbą osób. Wiadomo, że więcej jest ludzi z facebook'iem niż z blogiem :)
Tak więc serdecznie zapraszam Was wszystkich na mojego Fanpage !! >>KLIK<< 
Póki co jest trochę łyso, le wiadomo - początki zawsze takie są :) Planuję udostępniać tam blogowe posty i zamieszczać różne ciekawostki kosmetyczne - jeśli znajdę warte uwagi (z pewnością!) :)

+3 losy..?
To mała zachęta i reklama :) Otóż:
W rozdaniu dodałam jeszcze jeden warunek, którego spełnienie zwiększa szansę na wygraną aż o 3 losy! A wystarczy tylko jedno kliknięcie w ,,Lubię to" :)
Osoby, które już wzięły udział a chciałyby zwiększyć swoje szanse niech polubią mojego (jeszcze) łysego Fanpage'a i po prostu pod postem z rozdaniem odpowiedzą na swój komentarz i tam niech napiszą że lubią mnie na Facebook'u jako: Imię i 3 pierwsze litery nazwiska. Czyli ja bym napisała Taida Woj :)
W bannerku czai się link do rozdania :)
Zapraszam serdecznie do lajkowania!

I pozdrawiam cieplutko!!
Dobrej nocy! :) 
3 komentarze:

Bardzo cieszą mnie Wasze komentarze, motywują mnie i zachęcają do pracy nad blogiem oraz do tworzenia postów! Czytam je wszystkie i wchodzę na blogi autorów.
Z chęcią poznam także Twoje opinie, więc miło jesli zostawisz tu po sobie ślad! :))