wtorek, 3 grudnia 2013

Wyniki rozdania! :)

W sobotę zakończyło się moje pierwsze rozdanie, które było zorganizowane z wdzięczności, za to ze tu jesteście :) Okres rozdania był wyjątkowo aktywnym okresem dla mojego bloga, doszła ogromna ilość obserwatorów :)
Troszkę statystyk:
Przed rozdaniem obserwatorów blogowych było 42, teraz jest 92!
Obserwatorów Google+ przed było 15, teraz jest 29
Wejść na bloga przed było 9500, a jest w chwili obecnej 13330! (ale to również duża zasługa fanpage)

Nie spodziewałam się, ze rozdanie będzie aż taką reklamą! Wiedziałam że dojdzie obserwatorów, ale nie, że aż tylu i że nie wszyscy wezmą udział w rozdaniu :)
Bo ku mojemu zdziwieniu: w rozdaniu wzięły udział 44 osoby a w czasie trwania rozdania obserwatorów doszło 64!! A udział brały również osoby, które są ze mną w blogowym świecie od dawna:)
Przybyło nowych komentatorów, którzy się udzielają i sprawiają że się uśmiecham :) Dzięki rozdaniu i ja znalazłam kilka nowych, bardzo ciekawych blogów! :)

Nie wiem kiedy bym znalazła czas na ogarnięcie tych losów gdyby nie to, ze od wczoraj jestem chora . . Trochę czasu mi zajęło sprawdzenie czy wszyscy na pewno mnie obserwują, czy wkleili bannerki, czy lubią FB itd . . Ale dałam radę :)
W rozdaniu wzięły udział 44 osoby, a wszyscy razem mieli 156 głosów :)


I OTO WYNIKI!! : 


 i szukamy w karteczkach . . 

WIELKIE GRATULACJE!! :) 

Mam nadzieję, że kosmetyki ucieszą, postaram się je wysłać w czwartek/piątek, ewentualnie w poniedziałek :)  Już piszę maila do zwyciężczyni! :) Na odpowiedź z adresem do wysyłki czekam 5 dni, po upływie tego czasu wylosuję kolejną osobę :)
A tym czasem życzę miłego dnia, mam nadzieję,
że mnie z końcem rozdania nie opuścicie :)) Następne,pewnie w kwietniu na roczek, tu postaram się o jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody :)9 komentarzy:

  1. Zdrówka, gratulacje dla zwyciężczyni i gratulacje dla Ciebie, z okazji fajnych obserwatorów ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. hejka :)
    napisałam do Ciebie na FB, ponieważ nie dostała maila, albo dostałam i go usunęłam, ponieważ sprawdzałam pocztę na szybko. :) czekam na odpowiedź :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo cieszą mnie Wasze komentarze, motywują mnie i zachęcają do pracy nad blogiem oraz do tworzenia postów! Czytam je wszystkie i wchodzę na blogi autorów.
Z chęcią poznam także Twoje opinie, więc miło jesli zostawisz tu po sobie ślad! :))